KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13614049

nr 1361 4049

Brita von Sydow-Södöö

(1884-1959), Sverige

London. Signerad, daterad 1929. Akvarell, 36x26 cm

Brita von Sydow-Södöö, svensk bildkonstnär född 1884, död 1959 .

Utrop:

500 kr

måndag 23 november 2020
kl 19:06:10

Brita von Sydow-Södöö

Läs mer om Brita von Sydow-Södöö