KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13614049
nr 1361 4049
Brita von Sydow-Södöö
(1884-1959), Sverige
London. Signerad, daterad 1929. Akvarell, 36x26 cm
Brita von Sydow-Södöö, svensk bildkonstnär född 1884, död 1959 .
Utrop:
500 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:06:10
Brita von Sydow-Södöö
Läs mer om Brita von Sydow-Södöö